- FV Rackets

WhatsApp PADEL GAME GROUPS
@ FV Rackets Viimsi

GAME GROUPS REEGLID

1. Mängugrupi käesolevas taotluses valite endale sobivaima tasemega mängugrupi ning läbivaatusel FVR meeskond kinnitab või muudab taseme ja lisab 48h jooksul WhatsApp gruppi.
2. Uue mängija puhul peab mängija ennem mängugruppi lisamist osalema kas ühel FVR grupitreeningul, Seltskonnapadeli või ÖÖPadeli mängudel, et teaksime mängijat lisada õigesse tasemegruppi.
3. Korraldame tugevusgruppide siseselt põnevaid ja soodsaid mänge ning turniire (Americano, Mexicano, Italiano jne), mille käigus jälgime vajadusel mängijate mängutaset.
4. Mängupartnerite leidmiseks kirjuta vabas vormis WhatsApp grupis aeg millal sooviksid mängida ja loodetavasti leiad endale mängupartnerid soovitud ajaks.
5. Mängijal on igal hetkel õigus end iseseisvalt mängugrupist eemaldada.
6. Võimalik on taotleda kõrgemasse mängugruppi edutamist. Vajadusel korraldame Teile (ja teie partnerile) väljakutsemängu kõrgema grupi mängijatega!
7. Korraldajatel on õigus mängijat jooksvalt tõsta teise võrdsema mängutasemega gruppi.

GAME GROUPS TASEMED

 • C1 grupp (FVR level 11, FVR Seltskonnapadeli B grupi üks parimatest)
  Aktiivne mängija/entusiast, kes tunneb mitmekülgseid löögitehnikaid ja suudab palli mängus hoida ka keerulistes olukordades. Mängib edukalt C-sarja võistlustel ja võib kaasa proovida mängida ka B-sarja võistlustel. Oskab rakendada tehnikat ja taktikat vastavalt olukorrale ja vastasele.
 • C2 grupp (FVR level 10, võib mängida FVR Seltskonnapadeli B grupis)
  Aktiivne entusiast, kes mängib regulaarselt ja kontrollib padeli tähtsamaid lööke ning mõistab hästi mängu taktikat. Ei osale C-sarja võistlustel.
 • C3 grupp (FVR level 9, võib mängida FVR Seltskonnapadeli B grupis)
  Aktiivne harrastaja, kellele meeldib igal nädalal erinevate inimestega mängida. On arendanud end treeningutel, et õppida uusi lööke ja nurgamängu.
 • D1 grupp (FVR level 8, võib mängida FVR Seltskonnapadeli A grupis)
  Entusiast, kellel võib olla erinev pallimängu taust ja kes on juba mänginud mitmeid mänge, kus pallirallid on selgelt pikemad. Mängus saab palle tagasi tagaklaasilt.
 • D2 grupp (FVR level 6B-7, võib mängida FVR Seltskonnapadeli A grupis)
  Algaja, kes on äsja padeliga alustanud ja kellel on kogemust vaid mõned mängud. Tunneb mängu põhireegleid. Elementaarsed löögid ja tagaklaasi kasutamine vajavad treenimist.